Forum Autyzm i Rodzina Strona Główna Autyzm i Rodzina
Forum Regionalnego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Autystycznych i Ich Rodzin z siedzibą w Rudzie Śląskiej
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A tak wogóle witam wszystkich

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autyzm i Rodzina Strona Główna -> Edukacja dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mama Aspi



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 39
Skąd: Katowice Chorzów Ruda Śl :)

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 17:50    Temat postu: A tak wogóle witam wszystkich Odpowiedz z cytatem

Dziś zarejestrowałam się do forum: wiem wiem Laughing nikt nie chciał się dopisywać pod nr 13 dlatego nas tu tak mało teraz droga wolna za mną...
śmiało Rolling Eyes
_________________
'Książka pełna wiedzy jest mniej warta niż jedno słowo które potrafi rozweselić"
GERHARD JUNG
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Paź 02, 2007 17:50    Temat postu:

Powrót do góry
ania32



Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 21:00    Temat postu: mama Juliana -autyzm dzieciecy Odpowiedz z cytatem

Witam.
mam na imię Ania i jestem mamą 9 letniego Juliana.syn ma autyzm w stopniu umiarkowanym.Wasze forum znalazłam przez przypadek.podczas szperania na kompie.My jesteśmy ze Świdnicy,woj .dolnośląskie.Na terapie jeździmy na Wrocław a o SUO u nas w opiece społecznej nie maja zielonego pojęcia .Daliby mi tylko asystenta a jak chce logopedę ,to muszę znaleźć sobie sama.To na tyle dziś .Pozdrawiam Ania.
_________________
Kocham mojego Julka i jego autyzm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Wioluś



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam na imię Wiola i jestem mama 3letniej Oli u ktorej rozpoznano spektrum autyzmu.Ola od wrzesnia uczeszcza do masowego przedszkola,jezdzimy na zajecia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju do Katowic(rehabilitacja,zajecia SI,logopeda) bedziemy sie teraz starac o terapie behawioralna.W grudniu mamy zaplanowana wizyte w szpitalu na Truchana w Chorzowie(rezonans,eeg...w celu diagnostyki)bardzo prosze o kontakt z mamami z okolic:)Jestem ze Świętochłowic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaR34



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam na imię Kasia. Mój syn ma zespól aspergera. Zapisałam sie na forum, żeby poznać inne mamy, które maja podobne doświadczenia. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja7



Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam na imię Grażyna. Jestem mamą pięciolatka Gawełka 9między innymi) obdarzonego Zespołem Aspergera z elementami ADHD. Mieszkamy w Katowicach. Na forum trafiłam za postem Mamy Aspi na temat przedszkola na Słonecznej. Niestety mamy z nim problem. Gawełek jest alergikiem i ni wiem jak pokonać fobię Pani Przedszkolanki do jego kataru. Przynosiliśmy już kilka zaświadczeń lekarskich, że dziecko może uczęszczać do przedszkola , ponoć jednak każde było niewystarczające. Myślałam, że schody dla naszych dzieci zaczynają się dopiero w szkole.. to nasze drugie przedszkole. Pierwsze było masowe i było kompletną porażką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m_dusia



Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 14:27    Temat postu: proszę serdecznie o pomoc! Odpowiedz z cytatem

jestem studentką III roku pielęgniarstwa i piszę pracę licencjacką nt."Zapotrzebowania na edukację opiekunów osób z autyzmem".Wystarczy tylko wypełnić krótką ankietkę...jest ona anonimowa...będę ogromnie wdzięczna!
http://www.ankietka.pl/ankieta/38820/autyzm.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jarekjaro3



Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam mama Patryka diagnozowany w tej chwili pod kątem autyzmu jestem z świętochłowic proszę o kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 02, 2010 08:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autyzm i Rodzina Strona Główna -> Edukacja dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Autyzm i Rodzina  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group