Forum Autyzm i Rodzina Strona Główna Autyzm i Rodzina
Forum Regionalnego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Autystycznych i Ich Rodzin z siedzibą w Rudzie Śląskiej

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

radości i problemy rodziców dzieci z autyzmem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autyzm i Rodzina Strona Główna -> Edukacja dzieci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta S.

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 18:12    Temat postu: radości i problemy rodziców dzieci z autyzmem Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie! Smile
Mam na imię Marta, jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Przez ostatnie dwa lata pracowałam jako terapeutka z dziećmi z Autyzmem. Problemy związane z tym zaburzeniem stały się dla mnie tak bliskie, że postanowiłam zająć się tym tematem także w mojej pracy magisterskiej. Jednak chcę pisać nie o dzieciach lecz o ich rodzicach. Jest niewiele publikacji, które przybliżają problemy, z jakimi borykają się rodzice dzieci z Autyzmem, ale nie zamierzam rezygnować. W mojej pracy magisterskiej chcę wykorzystać kwestionariusz, dotyczący poglądów rodziców na wychowanie dzieci dotkniętych tym zaburzeniem, ale przede wszystkim chciałabym poznać indywidualne historie, spojrzenia i problemy, z jakimi borykają się owi rodzice. Chcąc poznać bliżej obraz tego niezwykłego (jak zdążyłam się przekonać) rodzicielstwa, pragnę nawiązać kontakt z takimi właśnie rodzicami. Wszelkie informacje, jakimi zechcą się państwo ze mną podzielić będą bardzo cenne nie tylko pod względem naukowym (pracy mgr) lecz także pozwolą mi spojrzeć na ten temat dalej niż karty książek i staną się dla mnie ważnym doświadczeniem. Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam ciepło a wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt: samarta@wp.pl
Reklama

Wysłany: Sob Paź 20, 2007 18:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autyzm i Rodzina Strona Główna -> Edukacja dzieci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: